Προβολή όλων των 33 αποτελεσμάτων

Show sidebar
Show 36
Close

Αντάπτορας Δικτύου D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

334.63
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Δικτύου D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB σε ασυναγώνιστη τιμή.D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 850 nm, Πολλαπλών λειτουργιώνΕμβέλεια: 300 mSFP+10 GB10 GbpsΤαχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη): 10000 Mbit/sΔίαυλος PCI: SFP+Υποδοχή οπτικής ίνας: LCΠρότυπο δικτύου: IEEE 802.3aeΜήκος κύματος: 850 nmΤύπος καλωδίου: Πολλαπλών λειτουργιώνΜέγιστη απόσταση μεταφοράς: 300 mΔιάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται: 50/125, 62.5/125Ισχύς Tx (ελάχ.): -6,5 dBmWΙσχύς Tx (μέγ.): -1 dBmWΙσχύς Rx (ελάχιστη): -11,1 dBmWΙσχύς Rx (μέγιστη): -1 dBmWΤάση λειτουργίας: 3,3 VΡεύμα εξόδου: 300 AΕύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 70 °CΌρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 - 85 °CΕύρος υγρασίας λειτουργίας: 5 - 85%Υγρασία μη λειτουργίας: 5 - 95%Πλάτος: 14,8 mmΒάθος: 11,8 mmΎψος: 56,5 mmΒάρος: 18 gΠιστοποιήσεις ISV: CE, FCC, VCCI, C-TickΣυμμόρφωση με RoHS: ΝαιΑσφάλεια: UL, TUV, CDRH
Προσθήκη στο καλάθι
Close

MultiMode SFP+ Fibre Module Mikrotik S+85DLC03D 300 m

76.14
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MultiMode SFP+ Fibre Module Mikrotik S+85DLC03D 300 m σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Εύκαμπτος σωλήνας ινών SFP + Mikrotik S+DA0003 10 Gbps (3 m)

53.80
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Εύκαμπτος σωλήνας ινών SFP + Mikrotik S+DA0003 10 Gbps (3 m) σε ασυναγώνιστη τιμή.Μήκος καλωδίου: 3 mταχύτητα: 10 Gbps
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Εγχυτήρας PoE Mikrotik RBGPOE Gigabit Ethernet

13.11
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Εγχυτήρας PoE Mikrotik RBGPOE Gigabit Ethernet σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Μετασχηματιστή RJ45 NANOCABLE 10.21.0503 Cat.6 STP Μπεζ

8.32
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μετασχηματιστή RJ45 NANOCABLE 10.21.0503 Cat.6 STP Μπεζ σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜπεζΤύπος: STPΣύνδεση: RJ45Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

MonoMode SFP Fibre Module Mikrotik S-31DLC20D 20 km

30.98
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MonoMode SFP Fibre Module Mikrotik S-31DLC20D 20 km σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Δικτύου Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

133.01
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps σε ασυναγώνιστη τιμή.10GBASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T RJ-45, 120 x 84.6 x 20.5 mmΤαχύτητα: 100 Mbps-10GbpsΣυνδέσεις: RJ45 Ethernet LAN 100Mbps/1Gbps/2.5Gbps/5Gbps/10Gbps x 1Ενδεικτική λυχνία: LEDIEEE 802.3an 10GBASE-TIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit EthernetIEEE 802.3az Energy Efficient EthernetIEEE 802.1p Priority QueuingΤεχνολογία συνδεσιμότητας: Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)Εσωτερικός: ΝαιΔιασύνδεση host: PCI-EΤυπική συνδεσιμότητα: EthernetΑριθμός θυρών ethernet LAN (RJ-45): 1Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη): 10000 Mbit/sΠρότυπο δικτύου: IEEE 802.3an,IEEE 802.1p,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3uΣύνδεση Ethernet/LAN: ΝαιΤεχνολογία καλωδίωσης: 10GBase-TΡυθμοί δεδομένων Ethernet LAN: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/sΥποστήριξη Jumbo frames: ΝαιΜεγάλα πακέτα (Jumbo frames): 9000Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών: Δραστηριότητα, Σύνδεσμος, ΤαχύτηταΥποστήριξη ουράς προτεραιότητας: ΝαιΠλάτος: 84,6 mmΒάθος: 120 mmΎψος: 20,5 mmΒάρος: 89 gΕύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 40 °CΌρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 - 85 °CΑριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 1 τεμάχια
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Ubiquiti POE-48-24W-G εγχυτήρα PoE 48VDC,24W (UAP)

23.95
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Ubiquiti POE-48-24W-G εγχυτήρα PoE 48VDC,24W (UAP) σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Εγχυτήρας PoE TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps Μαύρο

28.19
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Εγχυτήρας PoE TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΤεχνολογία: PoEΣυνδεσιμότητα: Ethernet LAN 10/100/1000Συνδέσεις: RJ45 x 2Χαρακτηριστικά: Ενδεικτική λυχνίαΤροφοδοσία Ρεύματος: ηλεκτρικό δίκτυοΚατανάλωση ενέργειας: 15,4 WΔιαστάσεις περίπου: 8,1 x 5,2 x 2,4 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Πτυχώνοντας εργαλείο καλωδίων GEMBIRD T-WC-02 RJ45/RJ12/RJ11

14.12
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Πτυχώνοντας εργαλείο καλωδίων GEMBIRD T-WC-02 RJ45/RJ12/RJ11 σε ασυναγώνιστη τιμή.Υλικό: ABSΧάλυβαςΙσχύει για: RJ45/RJ12/RJ11Βύσματα: 8P8C/6P6C/6P4CΔιαστάσεις περίπου: 18,4 x 7 x 1,5 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Ένθετο τοποθέτησης NANOCABLE 110 Γκρι Πορτοκαλί

14.03
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Ένθετο τοποθέτησης NANOCABLE 110 Γκρι Πορτοκαλί σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΠορτοκαλίΤύπος: 110IDC DualΠιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9320TX-E 10 GB SFP+ PCI-E LP

147.87
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9320TX-E 10 GB SFP+ PCI-E LP σε ασυναγώνιστη τιμή.10000 Mbit/s10 GBGigabit EthernetSFP+LED
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Επιφάνεια Δικτύου Roseta NANOCABLE 10.21.11 RJ45 FTP

8.03
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Επιφάνεια Δικτύου Roseta NANOCABLE 10.21.11 RJ45 FTP σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΛευκόΤύπος: FTPΣύνδεση: RJ45 x 1Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

TP-LINK MC210CS μετατροπέας RJ45 1GB a SC 1GB 15Km

45.94
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το TP-LINK MC210CS μετατροπέας RJ45 1GB a SC 1GB 15Km σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Οπτική μονάδα LC SFP D-Link DEM-311GT

70.88
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Οπτική μονάδα LC SFP D-Link DEM-311GT σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: D-LinkΔεδομένα ταχύτητας: 1 Gbps
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

20.41
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: EdimaxΔεδομένα ταχύτητας: 1 GbpsΣύνδεση: PCI
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

18.23
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: EdimaxΔεδομένα ταχύτητας: 1 GbpsΣύνδεση: PCI
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Μετατροπέας Μέσων Πολλαπλού Τρόπου TP-Link MC220L 1000 Mbps Γκρι

28.69
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μετατροπέας Μέσων Πολλαπλού Τρόπου TP-Link MC220L 1000 Mbps Γκρι σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΣυνδέσεις: RJ45 x 1Gigabit SFP x 1ταχύτητα: 1000 MbpsΧαρακτηριστικά: Ενδεικτική λυχνίαΕμβέλεια: 0,55-10 KmΔιαστάσεις περίπου: 9,45 x 7,3 x 2,7 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Patch Καλώδιο Κατηγορία 5eUTP NANOCABLE 10.20.01

6.82
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Patch Καλώδιο Κατηγορία 5eUTP NANOCABLE 10.20.01 σε ασυναγώνιστη τιμή.Τύπος: UTPΠάχος: awg24Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Ethernet σε USB 3.0 Edimax EU-4306

28.09
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Ethernet σε USB 3.0 Edimax EU-4306 σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: EdimaxΔεδομένα ταχύτητας: 1 GbpsΣύνδεση: USBRJ45
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Πρίζα Τοίχου με 2 Θύρες USB NANOCABLE 10.35.0010 5V/2.4A Λευκό

18.45
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Πρίζα Τοίχου με 2 Θύρες USB NANOCABLE 10.35.0010 5V/2.4A Λευκό σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΛευκόΜετρητής Τάσης και Έντασης Ρεύματος: 2.4AΕξόδου USB: 5V/2.4AΠεριλαμβάνει: ΒίδεςΕγχειρίδιο οδηγιών
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Δικτύου approx! APPC07GHUB LAN 10/100/1000 USB 3.0 Γκρι

41.85
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Δικτύου approx! APPC07GHUB LAN 10/100/1000 USB 3.0 Γκρι σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΣυνδεσιμότητα: Ethernet LAN 10/100/1000Συνδέσεις: RJ45 x 1USB 3.0 x 3ταχύτητα: 5 GbpsΣυμβατό: Windows, Mac, LinuxΔιαστάσεις περίπου: 9,9 x 2,6 x 1,6 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Δικτύου Asus PCE-AC88 2.4 GHz + 5 GHz Μαύρο

119.82
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου Asus PCE-AC88 2.4 GHz + 5 GHz Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΤύπος: Ασύρματο δίκτυοσυχνότητα: 2.4 GHz5 GHzΣυμβατό: Windows® 7Windows® 10Wi-Fi Κεραία: 4
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Δικτύου D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km

81.86
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Δικτύου D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km σε ασυναγώνιστη τιμή.MEDIA CONVERTER 10 100MBPS TP-100MBPS FIBER MM MT-RJ 2KM IN (NMS)RJ452 Km10base-t, 100base-fx, 100base-txΤεχνολογία καλωδίωσης: 10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FXΤεχνολογία συνδεσιμότητας: Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)Τυπική συνδεσιμότητα: MDI-II, MDI-XΕξωτερικές θύρες I/O: IEEE 802.3x
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Μετασχηματιστή RJ45 NANOCABLE 10.21.0501 Cat.6 UTP Μαύρο

7.19
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μετασχηματιστή RJ45 NANOCABLE 10.21.0501 Cat.6 UTP Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΤύπος: STPΣύνδεση: RJ45Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Επιφάνεια Δικτύου Roseta NANOCABLE 10.21.1502 Λευκό

9.90
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Επιφάνεια Δικτύου Roseta NANOCABLE 10.21.1502 Λευκό σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΛευκόΤύπος: UTPΣύνδεση: RJ45 x 2Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Firewall ZyXEL ATP200-EU0102F LAN 500-2000 Mbps

1,252.38
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Firewall ZyXEL ATP200-EU0102F LAN 500-2000 Mbps σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΑσημίΚόκκινοΣυνδεσιμότητα: Ethernet LAN 10/100/1000Συνδέσεις: RJ45 x 4USB 3.0 x 2Απόδοση: 500-2000 MbpsΤροφοδοσία Ρεύματος: ηλεκτρικό δίκτυοΔιαστάσεις περίπου: 27,2 x 18,7 x 3,6 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

MultiMode SFP Fibre Module Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

24.85
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MultiMode SFP Fibre Module Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Εγχυτήρας PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

9.21
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Εγχυτήρας PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Μετατροπέας Μέσων Πολλαπλού Τρόπου TP-Link MC100CM 100 Mbps Γκρι

39.03
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μετατροπέας Μέσων Πολλαπλού Τρόπου TP-Link MC100CM 100 Mbps Γκρι σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΣυνδέσεις: SC/UPC x 1RJ45 x 1Μήκος κύματος: 1310 nmταχύτητα: 100 MbpsΧαρακτηριστικά: Ενδεικτική λυχνίαΕμβέλεια: 2 KmΚατανάλωση ενέργειας: 2,5 WΔιαστάσεις περίπου: 9,45 x 7,3 x 2,7 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Δικτύου D-Link DMC-700SC 1000 Base-SX

205.47
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Δικτύου D-Link DMC-700SC 1000 Base-SX σε ασυναγώνιστη τιμή.1000 Base-SXGigabit Ethernetισχύς: 5,5 W10000 Mbit/s
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας USB σε Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

19.02
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας USB σε Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: Edimax
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Εγχυτήρας PoE D-Link DPE-301GI

63.72
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Εγχυτήρας PoE D-Link DPE-301GI σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι