Βλέπετε 1–12 απο 33 αποτέλεσματα

Show sidebar
Close

SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps

47.69
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps σε ασυναγώνιστη τιμή.ταχύτητα: 1.25 GbpsΜήκος κύματος: 1550nm Tx/1310nm RxΕμβέλεια: 10 kmΤροφοδοσία Ρεύματος: ηλεκτρικό δίκτυοΤάση: 3,3V
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Μετασχηματιστή RJ45 NANOCABLE 10.21.0501 Cat.6 UTP Μαύρο

7.72
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μετασχηματιστή RJ45 NANOCABLE 10.21.0501 Cat.6 UTP Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΤύπος: STPΣύνδεση: RJ45Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Επιφάνεια Δικτύου Roseta NANOCABLE 10.21.1502 Λευκό

10.35
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Επιφάνεια Δικτύου Roseta NANOCABLE 10.21.1502 Λευκό σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΛευκόΤύπος: UTPΣύνδεση: RJ45 x 2Πιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

18.59
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: EdimaxΔεδομένα ταχύτητας: 1 GbpsΣύνδεση: PCI
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Ethernet σε USB 3.0 Edimax EU-4306

29.07
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Ethernet σε USB 3.0 Edimax EU-4306 σε ασυναγώνιστη τιμή. Τύπος: Ενσύρματο δίκτυοΜάρκα: EdimaxΔεδομένα ταχύτητας: 1 GbpsΣύνδεση: USBRJ45
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Δικτύου approx! APPC07GHUB LAN 10/100/1000 USB 3.0 Γκρι

43.03
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Δικτύου approx! APPC07GHUB LAN 10/100/1000 USB 3.0 Γκρι σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΣυνδεσιμότητα: Ethernet LAN 10/100/1000Συνδέσεις: RJ45 x 1USB 3.0 x 3ταχύτητα: 5 GbpsΣυμβατό: Windows, Mac, LinuxΔιαστάσεις περίπου: 9,9 x 2,6 x 1,6 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Ένθετο τοποθέτησης NANOCABLE 110 Γκρι Πορτοκαλί

13.27
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Ένθετο τοποθέτησης NANOCABLE 110 Γκρι Πορτοκαλί σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΠορτοκαλίΤύπος: 110IDC DualΠιστοποιητικό: RoHS
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Δικτύου D-Link DUB-1312 LAN 1 Gbps USB 3.0

44.01
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Δικτύου D-Link DUB-1312 LAN 1 Gbps USB 3.0 σε ασυναγώνιστη τιμή.Συνδεσιμότητα: Ethernet LAN 10/100/1000Συνδέσεις: USB 3.0RJ45 x 1ταχύτητα: 1 GbpsΔιαστάσεις περίπου: 7,4 x 2,1 x 1,6 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Πτυχώνοντας εργαλείο καλωδίων GEMBIRD T-WC-02 RJ45/RJ12/RJ11

14.46
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Πτυχώνοντας εργαλείο καλωδίων GEMBIRD T-WC-02 RJ45/RJ12/RJ11 σε ασυναγώνιστη τιμή.Υλικό: ABSΧάλυβαςΙσχύει για: RJ45/RJ12/RJ11Βύσματα: 8P8C/6P6C/6P4CΔιαστάσεις περίπου: 18,4 x 7 x 1,5 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Μετατροπέας Μέσων Πολλαπλού Τρόπου TP-Link MC220L 1000 Mbps Γκρι

30.08
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μετατροπέας Μέσων Πολλαπλού Τρόπου TP-Link MC220L 1000 Mbps Γκρι σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΓκριΣυνδέσεις: RJ45 x 1Gigabit SFP x 1ταχύτητα: 1000 MbpsΧαρακτηριστικά: Ενδεικτική λυχνίαΕμβέλεια: 0,55-10 KmΔιαστάσεις περίπου: 9,45 x 7,3 x 2,7 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Εγχυτήρας PoE TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps Μαύρο

29.07
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Εγχυτήρας PoE TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΤεχνολογία: PoEΣυνδεσιμότητα: Ethernet LAN 10/100/1000Συνδέσεις: RJ45 x 2Χαρακτηριστικά: Ενδεικτική λυχνίαΤροφοδοσία Ρεύματος: ηλεκτρικό δίκτυοΚατανάλωση ενέργειας: 15,4 WΔιαστάσεις περίπου: 8,1 x 5,2 x 2,4 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM311LS 10 km

27.52
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM311LS 10 km σε ασυναγώνιστη τιμή.Τύπος: 9/125 μmΕμβέλεια: 10 kmταχύτητα: 1.25 GbpsΣυμβατό: TL-SG5412F/5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2210/2216/2424/2424P, TL-SL2210/2218/2428/2452, TL-SL1351, MC200L
Προσθήκη στο καλάθι