Κάρτα ελεγκτή RAID Fujitsu S26361-F3842-L501

329.74
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα ελεγκτή RAID Fujitsu S26361-F3842-L501 σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα Δικτύου GEMBIRD NIC-U2-02

14.09
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου GEMBIRD NIC-U2-02σε ασυναγώνιστη τιμή.Χώρα / Περιοχή Κατασκευής: ΚινέζαΧρώμα: ΜαύροΧαρακτηριστικά: Σύνδεση USBPlug & PlayΣυνδέσεις: USB1 x RJ45Συνδεσιμότητα: ΚαλώδιοEthernetUSB 2.0Τάση: 5 VΚατανάλωση ενέργειας: 100 kWhΤύπος: ΑμπούλεςΠιστοποιητικό: CEΜετάδοση δεδομένων: 100 Mbit/sInneholder: Εγχειρίδιο χρήστηταχύτητα: 10/100 Mbps
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα Δικτύου TP-Link Archer T6E

53.07
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου TP-Link Archer T6Eσε ασυναγώνιστη τιμή.Τύπος: ΚεραίαΧρώμα: ΜαύροΣυνδεσιμότητα: ΑσύρματοWiFiΛειτουργικό Σύστημα: Windows 10ποσότητα: 2Μπάντα: 2,4 GHz - 5 GHzWiFi: Wi-Fi 5 (802.11ac)Εύρος εργασίας της υγρασίας: 10 % - 90 %Θερμοκρασία περ.: -40º / 70ºΕύρος θερμοκρασίας της λειτουργίας: 0º / 40ºΣυμβατό: PC/ServerΜετάδοση δεδομένων: 867 Mbit/sΣυνδέσεις: PCI Express
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα PCI Startech PCI2S550_LP

53.02
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα PCI Startech PCI2S550_LP σε ασυναγώνιστη τιμή.Σύνδεση: PCI ExpressΣυνδέσεις: RS232 x 2
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα PCI Startech PCI1S550 RS232 x 1

43.72
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα PCI Startech PCI1S550 RS232 x 1σε ασυναγώνιστη τιμή.Συνδέσεις: RS232 x 1Σύνδεση: PCI Express
Προσθήκη στο καλάθι

Καλώδιο Δικτύου SFP+ Mikrotik XS+DA0003 SF/SFP+ SFP28 1G / 10G / 25G 3M

48.91
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Καλώδιο Δικτύου SFP+ Mikrotik XS+DA0003 SF/SFP+ SFP28 1G / 10G / 25G 3Mσε ασυναγώνιστη τιμή.Μήκος καλωδίου: 3 mΧωρητικότητα: 1G / 10G / 25GΣυνδεσιμότητα: SFP+
Προσθήκη στο καλάθι

Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SR

47.75
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SR σε ασυναγώνιστη τιμή.ταχύτητα: 10 GbpsTP-LINK TL-SM5110-SR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP+. Χρώμα προϊόντος: Άργυρος, Πιστοποιήσεις ISV: FCC, CE. Τάση εισόδου: 3.3 VSFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινώνΜέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/sΔίαυλος PCI: SFP+Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF): ΝαιΥποδοχή οπτικής ίνας: LC (UPC)Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται: 50/125,62.5/125 µmΜέγιστη απόσταση μεταφοράς: 300 mΜήκος κύματος: 850 nmΠαρακολούθηση Ψηφιακών Διαγνωστικών (DDM): ΝαιΧρώμα προϊόντος: ΆργυροςHot-swap: ΝαιΠιστοποιήσεις ISV: FCC, CEΤάση εισόδου: 3.3 VΕύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 70 °CΌρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 - 80 °CΕύρος υγρασίας λειτουργίας: 10 - 90%Υγρασία μη λειτουργίας: 5 - 90%
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 830824-B21

490.79
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 830824-B21 σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 804398-B21

323.68
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 804398-B21 σε ασυναγώνιστη τιμή.Θύρες: 2
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 804394-B21

269.75
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 804394-B21 σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 869081-B21

305.69
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα ελεγκτή RAID HPE 869081-B21 σε ασυναγώνιστη τιμή.
Προσθήκη στο καλάθι

Κάρτα Δικτύου GEMBIRD NIC-U3-02

21.85
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Δικτύου GEMBIRD NIC-U3-02σε ασυναγώνιστη τιμή.Χώρα / Περιοχή Κατασκευής: ΚινέζαΧρώμα: ΜαύροΣυνδέσεις: USB1 x RJ45USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Συνδεσιμότητα: ΚαλώδιοEthernetΛειτουργικό Σύστημα: Windows 10Τάση: 5 VΔιασύνδεση: Gigabit EthernetΧαρακτηριστικά: Plug & PlayΚατανάλωση ενέργειας: 100 kWhταχύτητα: 10/100/1000 MbpsInneholder: Εγχειρίδιο χρήστηΜετάδοση δεδομένων: 1000 Mbit/s
Προσθήκη στο καλάθι