Show sidebar
Close

Φορητός φορτιστής approx! APPUA90SLIM 90W Μαύρο

43.28
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Φορητός φορτιστής approx! APPUA90SLIM 90W Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΚόκκινοΥλικό: Πλαστική ύληισχύς: 90Wσυχνότητα: 50 - 60 HzΔιαστάσεις περίπου: 13,2 x 5 x 3 cm
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Καλώδιο USB 3.0 A σε Micro USB B GEMBIRD CCP-mUSB3-AMBM-6 600 Mbps (1,8 m) Μπλε

9.66
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Καλώδιο USB 3.0 A σε Micro USB B GEMBIRD CCP-mUSB3-AMBM-6 600 Mbps (1,8 m) Μπλε σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜπλεΣύνδεση: USB 3.0ταχύτητα: 600 MbpsΣυμβατό: USB 2.0Μήκος καλωδίου: 1,8 m
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας Ήχου Jack GEMBIRD CCA-415W Λευκό

47.67
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας Ήχου Jack GEMBIRD CCA-415W Λευκό σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΛευκόΣυνδέσεις: Jack 3.5 mm x 3Μήκος καλωδίου: 0,10 m
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας PS/2 σε USB NANOCABLE 10.03.0101 Μαύρο

10.29
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας PS/2 σε USB NANOCABLE 10.03.0101 Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΣυνδέσεις: PS/2USB
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Καλώδιο Δικτύου SFP+ Mikrotik XS+DA0003 SF/SFP+ SFP28 1G / 10G / 25G 3M

48.19
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Καλώδιο Δικτύου SFP+ Mikrotik XS+DA0003 SF/SFP+ SFP28 1G / 10G / 25G 3Mσε ασυναγώνιστη τιμή.Μήκος καλωδίου: 3 mΧωρητικότητα: 1G / 10G / 25GΣυνδεσιμότητα: SFP+
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Κάρτα Μνήμης Micro SD με Αντάπτορα PNY 64 GB 100 mb/s

27.07
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Κάρτα Μνήμης Micro SD με Αντάπτορα PNY 64 GB 100 mb/sσε ασυναγώνιστη τιμή.Χωρητικότητα: 64 GBΠεριλαμβάνει: Αντάπτοραςταχύτητα: 100 Mb/sΤύπος: Κατηγορία 10
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας USB KSIX Tipo C a Tipo A 480 MB

15.36
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας USB KSIX Tipo C a Tipo A 480 MBσε ασυναγώνιστη τιμή.Συνδέσεις: USB AΣύνδεση: Τύπος Cταχύτητα: 480 Mbps
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας HDMI USB Type-C KSIX Μαύρο (2 m)

27.05
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας HDMI USB Type-C KSIX Μαύρο (2 m)σε ασυναγώνιστη τιμή.Συνδέσεις: 1 x HDMIUSB Type-C x 1Χρώμα: ΜαύροΜήκος καλωδίου: 2 m
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Φορητός φορτιστής DCU Μαύρο 90W

40.80
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Φορητός φορτιστής DCU Μαύρο 90W σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: Μαύροισχύς: 90 WΣυμβατό: AsusAPPLEAcerDELLHPLenovoMacBookHuaweiΣυνδέσεις: USB CΜήκος καλωδίου: 1,8 m
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Αντάπτορας USB C σε VGA/HDMI/DVI NANOCABLE 10.16.4301-BK (10 cm) Μαύρο

38.43
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Αντάπτορας USB C σε VGA/HDMI/DVI NANOCABLE 10.16.4301-BK (10 cm) Μαύρο σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜαύροΣυνδέσεις: USB-C x 1HDMI x 1DVI x 1VGA x 1Μήκος καλωδίου: 10 cmΜέγιστη ανάλυση εικόνας: Full HD30 Hz-60 Hz
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Καλώδιο NANOCABLE 10.14.0202 PUERTO SERIE DB9 RS232 1,8 M

8.92
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Καλώδιο NANOCABLE 10.14.0202 PUERTO SERIE DB9 RS232 1,8 M σε ασυναγώνιστη τιμή.Χρώμα: ΜπεζΜήκος καλωδίου: 1,8 mΠιστοποιητικό: RoHSNanocable 10.14.0202. Χρώμα προϊόντος: Μπεζ, Μήκος καλωδίου: 1,8 m, Βύσμα 1: DB9. Μήκος συσκευασίας: 2 cm, Πλάτος συσκευασίας: 175 mm, Ύψος συσκευασίας: 240 mmΧρώμα προϊόντος: ΜπεζΜήκος καλωδίου: 1,8 mΒύσμα 1: DB9Βύσμα 2: DB9Σύνδεσμος φύλου: Αρσενικό/ΘηλυκόΠιστοποιήσεις ISV: RoHSΜήκος συσκευασίας: 2 cmΠλάτος συσκευασίας: 175 mmΎψος συσκευασίας: 240 mmΒάρος πακέτου: 131 g
Προσθήκη στο καλάθι
Close

Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SR

47.75
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SR σε ασυναγώνιστη τιμή.ταχύτητα: 10 GbpsTP-LINK TL-SM5110-SR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP+. Χρώμα προϊόντος: Άργυρος, Πιστοποιήσεις ISV: FCC, CE. Τάση εισόδου: 3.3 VSFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινώνΜέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/sΔίαυλος PCI: SFP+Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF): ΝαιΥποδοχή οπτικής ίνας: LC (UPC)Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται: 50/125,62.5/125 µmΜέγιστη απόσταση μεταφοράς: 300 mΜήκος κύματος: 850 nmΠαρακολούθηση Ψηφιακών Διαγνωστικών (DDM): ΝαιΧρώμα προϊόντος: ΆργυροςHot-swap: ΝαιΠιστοποιήσεις ISV: FCC, CEΤάση εισόδου: 3.3 VΕύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 70 °CΌρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 - 80 °CΕύρος υγρασίας λειτουργίας: 10 - 90%Υγρασία μη λειτουργίας: 5 - 90%
Προσθήκη στο καλάθι